Kullanım Şartları
1 Ocak 2023

Bu kullanım şartları, Onur Çelikörs isimli ve www.celikors.com adresinden yayın yapan sitemizin kullanımı sırasında uymanız gereken kuralları ve sitede yer alan yazılar, resimler, videolar vb. gibi tüm öğelerin kullanım şartlarını açıklamaktadır. Sitemizi kullanarak, bu şartları kabul etmek için yasal ehliyete sahip olduğunuzu beyan etmiş ve kullanım şartlarının tamamını kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, siteyi kullanmayın. Kullanım şartlarımıza ilişkin sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Kısıtlamalar

18 yaşından küçükseniz sitemizi kullanmadan önce lütfen velinizin iznini alın. Asla kendiniz veya başka biri hakkında herhangi bir kişisel bilgi vermeyin. Sitemizde çocuklara uygun olmayan bir içerikle karşılaşılabileceğini kabul etmektesiniz.

Sitedeki herhangi bir içeriğin takip edilmesinden, görüntülenmesinden veya katkıda bulunulmasından kaynaklanan, yaşanan, gerçek veya algılanan hiçbir zarardan sorumlu tutulamayız.

Genel Hükümler

Sitemizi, yasal olmayan amaçla kullanmayın. Bu; suç işleme, yasa dışı faaliyetleri teşvik etme, yasa dışı materyaller dağıtma gibi amaçlarla kullanmayı kapsar. Kullanıcıların tamamı, sitemizi yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına zarar verecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacaklarını taahhüt ederler.

Sitemizde bulunan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Ancak gösterdiğimiz çabaya rağmen, bilgiler zamanla güncelliğini yitirerek yanlış veya hatalı hale gelebilir. Bir uzmana uygun şekilde danışana kadar bu sitedeki herhangi bir bilgiyi, talimatı, öneriyi, adımı, listeyi veya diğer içeriği izlemeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Bu nedenle, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.

Sitemizde tarafımızca işletilmeyen diğer sitelere bağlantılar bulunabilir. Bir üçüncü şahıs bağlantısına tıklarsanız, o üçüncü şahsın sitesine yönlendirilirsiniz. Sitemiz yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamaktadır, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin kullanım şartlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Telif Hakları

Sitemizde yer alan tüm materyalin telif hakkı koruma altındadır. Ziyaretçilerimizin kişisel, ticari olmayan kullanımına izin verilmiştir. Sitede yer alan öğelerin, özel izin alınmadan ticari amaçlarla kullanılması yasaktır. Bu, sitede yer alan yazıları, resimleri, videoları kopyalama, başka bir internet sitesine yükleme gibi hak ihlallerini kapsar. Telif haklarını ihlal etmeyin.

Yasal Yargı

Siteyi kullanımınız, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacaktır. Kullanım şartlarının uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Ankara Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Kullanım Şartı Değişiklikleri

Bu kullanım şartları en son 1 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Sitemizin kullanım şartları zaman zaman güncellenebilmektedir. Bu nedenle, kullanım şartlarımızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.